O nás

Společnost Klíče, zámky Vodňany s.r.o.

fas02Firma Klíče, zámky Vodňany s.r.o.  vznikla 1. 9. 2012 jako sesterská společnost firmy Marie s.r.o., která působí od roku 1999 na Slovenském trhu. V roce 2014 se naše společnost osamostatnila. Zabýváme se především velkoobchodním a maloobchodním prodejem stavebního kování, klíčů, zámků do dveří či nábytku a dalšího doplňkového sortimentu. Mezi náš další sortiment patří stroje na řezání klíčů nebo otevírací technika.

Nabízíme rovněž zámečnické služby, jako jsou řezání klíčů, montáže dveřních kování a doplňků, sjednocování cylindrických vložek, nouzové otevírání dveří či bytů, nebo broušení nožů a nůžek.

Navštivte naší prodejnu

V naší prodejně Vás obslouží ochotný personál, snažíme se vždy o to, abychom každému zákazníkovi vyšli maximálně vstříc a pomohli mu vyřešit všechny jeho požadavky.

V našem skladu disponujeme sortimentem zboží od kvalitních a osvědčených českých a zahraničních výrobců. Objednané zboží Vám rezervujeme, zašleme zásilkovou službou, nebo v případě našich stálých odběratelů jej v domluveném termínu dovezeme.

Jsme členy:

znaky