Vážení zákazníci, z důvodu stěhování provozovny na novou adresu bude v následujícím období omezená možnost objednávání zboží u dodavatelů, proto se prosím při objednávce více kusů zboží nejprve informujte na jeho dostupnost. Děkujeme za pochopení

Nerezové dveřní madlo U Ø32mm 700mm - kus

Neohodnoceno
 
  • 1 z 5
 

Rozteč madla 700mm, délka 732mm, průměr 32mm

Dostupnost Do týdne
1 497 Kč    
Kód produktu 100004
Značka Holar
Kategorie Nerezová madla Holar
 

Nerezové dveřní madlo U z nerez oceli DIN 1.4301, s matným povrchem, tvarem připomínající tvar písmene U. Madlo je vhodné pro interiér i exteriér, možné použít také jako stěnové, v jednostranném či oboustranném provedení, je dostupné v šesti délkách. Materiál je hygienicky nezávadný, s dlouhou životností. Povrchová úprava je realizována broušením, nejsou na něj nanášeny žádné další laky, či prováděny povrchové úpravy. Je odolné proti tzv. "prstýnkovému efektu" - poškrábání či oprýskání prstýnky nebo jinými kovovými předměty.

Součástí balení je fixační materiál, který obsahuje šrouby o průměru 8mm, v případě osazení madla do dřeva tedy doporučujeme vrtat vrtákem o průměru 8mm. V případě osazení madla do skla, jsou přibalené distanční kroužky o průměru 12mm, které vyžadují otvor 12mm.

Na objednání jsou za příplatek možné i další povrchové úpravy: nerez lesk, zlatá, černá, gravír a RAL

Na objednání lze zhotovit rovněž čtvercový nebo obdelníkový průřez

Upozornění: pár madel není použitelný jako dvě jednostranná