Vážení zákazníci, z důvodu stěhování provozovny na novou adresu bude v následujícím období omezená možnost objednávání zboží u dodavatelů, proto se prosím při objednávce více kusů zboží nejprve informujte na jeho dostupnost. Děkujeme za pochopení

Nerezové dveřní madlo F1 Ø20mm 450/600mm - kus

Neohodnoceno
 
 

Rozteč madla 450mm, délka 600mm, průměr 20mm

Dostupnost Do týdne
1 262 Kč    
Kód produktu 100035
Značka Holar
Kategorie Nerezová madla Holar
 

Nerezové dveřní madlo F1 z nerez oceli DIN 1.4301, se satinovaným matným povrchem, tvarem připomínající tvar písmene F. Madlo je vhodné pro interiér i exteriér, možné použít také jako stěnové, v jednostranném či oboustranném provedení. Materiál je hygienicky nezávadný, s dlouhou životností. Povrchová úprava je realizována broušením, nejsou na něj nanášeny žádné další laky, či prováděny povrchové úpravy. Je odolné proti tzv. "prstýnkovému efektu" - poškrábání či oprýskání prstýnky nebo jinými kovovými předměty.

Součástí balení je fixační materiál, který obsahuje šrouby s distančními kroužky o průměru 13mm, v případě osazení madla do skla i dřeva, použijte pro madlo s roztečí 450mm vrták o průměru 12mm a pro madlo s roztečí 600mm vrták o průměru 13mm.

Toto madlo je určeno na sklo či dveře o hloubce 20mm. Pro upevnění na dveře s hloubkou 40mm a více jsou třeba šrouby, které nejsou součástí balení a je nutné je dokoupit zvlášť.

Upozornění: pár madel není použitelný jako dvě jednostranná